Znate vsi šteti do sedem? Še ne? Tudi v našem oddelku še ne znamo vsi, se pa trudimo in učimo, da bomo znali prej prešteti do sedem, kot je znala pikapolonica, iz pravljice. Z otroki smo dolgo časa izbirali s čim bi razveselili starše in kakšno dejavnostjo bi se predstavili staršem na skupnem druženju. Izbrali smo glasbeno pravljico Pikapolonica in pike. Skupaj smo pripravili priredbo pravljice in se posvetili ustvarjanju le te. Vsi smo se trudili po svojih najboljših močeh, da smo bili delček sestavljanke nove pravljice. Pripravljali smo glasbo, pesmice, ples, kostume itd.

Naša cela skupina se je predstavila. Uspela nam je lepa predstavitev od najmlajših enoletnikov pa vse do otrok, ki so že res »veliki«, kot sami pravijo.

Če ne verjamete, si lahko pogledate na fotografijah.