Predsednik KS Zbelovo, je povabil otroke in vzgojiteljice vrtca, k sodelovanju pri krašenju jelke v Slovenskih Konjicah. Tudi letos smo se povabila razveselili in začeli s pripravami in načrtovanjem, kaj in kako okrasiti jelko.

Kar nekaj priprav je bilo potrebnih, da smo se dogovorili kakšne okraske izdelati, kateri material izbrati, da bo trpežen v vseh vremenskih razmerah. Z resnostjo in vztrajnostjo nam je uspelo.

Vzgojiteljice so odšle zaradi varnosti pred korono, ki nas še vedno pesti, najprej same v Konjicah in izbrale jeklo in nanjo obesile okraske. Mi otroci pa smo si odnesli okraske domov in jih bomo v prihodnjih dneh (ko bomo imeli čas) še dodatno obesili na jelko in jo še polepšali.

Vabljeni vsi, da si jo ogledate.