Otroci in strokovne delavke smo sodelovalina natečaju z naslovom: Moje prvo pustno rajanje, ki ga je pripravil Baby center. Na natečaju je sodelovalo mnogo različnih vrtčevskih skupin, z najrazličnejšimi maskami. S pomočjo staršev, ki so za otroke pomagali izdelati masko piščančka, smo skupaj z vzgojiteljicami, ki so se na pustni torek spremenile v mame kure, kot so jih poimenovali otroci, pustovali. Fotografije s pustovanja smo poslali v Baby center.

Žal je Covid-19, vsem prekrižal načrte in v četrtek, 4. junija, smo prejeli eno izmed glavnih nagrad. Otroci so se razveselili najrazličnejših igrač za otroke prvega in drugega starostnega obdobja v vrednosti 500 evrov. Zaradi bojazni prenašanja okužbe z virusom, se slovesne podelitve ni mogla udeležiti maskota Baby centra Štorko. Otroci so ga v upanju presenečenja pričakovali, a smo kljub temu veseli vseh prejetih igrač in športnih pripomočkov.

 

Avtor: Andreja Lipovec