Biti urejen in lep, ni želja samo odraslih, temveč tudi otrok vrtca Zbelovo. S pomočjo nevihte možganov smo nanizali precej izvirnih idej in rešitev, kako to doseči. Skupaj smo izbrali le en predlog in medse povabili frizerja DOMINIKA KOKA. V igralnici smo pripravili »pravi« frizerski salon. Gostu smo ga z veseljem razkazali in si ogledali raznovrstne frizerske pripomočke, ki jih je gost prinesel s sabo v vrtec.

Vsi otroci so se opogumili in obiskali frizerja ter si uredili pričesko. Ponosni so se ogledovali v ogledalu in pazili, da se jim le ta ne bi »pokvarila«.

V sproščenem vzdušju so otroci spoznavali delo in poklic frizerja. Nekaj otrok je obisk frizerja Dominika tako prevzelo, da so povedali, da bodo tudi oni frizerji, ko bodo veliki.