Za otroke in starše smo strokovne delavke vrtca na igrišču pri vrtcu pripravile pravi »stadion« različnih športnih panog. Žal nas je že na samem začetku presenetilo vreme. Ulila se je ploha. Ker pa smo veliki športni navdušenci, se vremenu nismo dali. Z začetnimi športnimi dejavnostmi, smo pričeli na »naši« novi pokriti terasi, ki so nam jo naredili in uredili gasilci PGD Zbelovo. Športne dejavnosti smo malce prilagodili in pričeli z izvajanjem iger s športnim pripomočkom padalom, po predlogah Fit Slovenije, potovanje tenis žogice na podstavku …

Vsi prisotni so kljub dežju uživali v dejavnostih in druženju. Tudi vreme se je izboljšalo in lahko smo se prestavili na športno igrišče. Izvajali smo različne športne igre, ki so bile namenjene vsem prisotnim. Vsi, tudi starši so se preizkusili v različnih disciplinah. Bilo je čudovito!

 

Avtor: Andreja Lipovec