Kaj imamo radi, se večkrat vprašamo. Ob premišljevanju in otroški nevihti možganov smo našli precej idej, na to temo. Vse smo spletli in prepletali v »hišnem« dogajanju na prireditvi za starše, stare starše … Spoznali smo, da imamo radi različne stvari, v večini pa smo našli skupne točke v naslednjih temah;

radi imamo:

  • živali,
  • prstke,
  • hrano,

Na omenjeno temo smo pripravili, okrasili in dekorirali dvorano, kjer smo izvedli nastop. Seveda smo se spomnili tudi prihajajočega praznika mam in jim pripravili majhno darilo.

Vsak otrok se je predstavil in pokazal v vsej otroški ustvarjalnosti in spretnostih nastopanja pred polno dvorano obiskovalcev. Nastopanje so otroci doživljali vsak na svoj način. Prvi so blesteli, drugi so s kančkom negotovosti spremljali vzgojiteljici, kakšen bo njun namig, tretji so tremo premagovali z intenzivnim izvajanjem nastopa itd.

Obiskovalci so jih z velikim zanimanjem spremljali, se nasmejali ob njihovih majhnih nerodnostih in podoživljali radosti otroštva.

 

Avtor: Andreja Lipovec