S pomočjo staršev-donatorjev smo naš vrtec obogatili za dve mizi s klopcama in tri visoke grede.

Mize s klopcami smo si poslikali, tako, da služijo tudi izvajanju vzgojnega dela iz različnih vzg. področij. Otroci se radi zabavajo, igrajo, pogovarjajo in rešujejo naloge ob posedanju na njih.

Na pobudo otrok in strokovnih delavk, pa nam je s pomočjo staršev uspelo realizirati še pripravo visokih gred. Podjetje enega od staršev nam je podarilo tri visoke grede. Z otroki smo se takoj dogovorili, kaj bomo vanje posadili in kakšnih barv bodo, za lažje prepoznavanje …

Uspelo nam je. Danes so v njih že najrazličnejša zelišča, zelenjava in sadje. Komaj čakamo, da zrastejo, se razrastejo in da bomo lahko obirali, kar smo posejali in posadili.